گزینه های منحصر به فرد موزه لیورپول

لیورپول بیش از بیست موزه دارد. برخی از آنها به دلیل ترکیبی از کیفیت و پیوندهای خود با شهر، درست از میان جمعیت خارج می شوند. لیورپول گذشته جالبی دارد و سیستم موزه‌ای آن کار بزرگی برای زنده کردن آن انجام می‌دهد.

در اینجا سه ​​روش منحصر به فرد موزه لیورپول برای کسانی که می خواهند درک روشنی از شهر و تاریخچه جذاب آن به دست آورند، آورده شده است.

موزه اقیانوس مرسی لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد ساید. لیورپول یک بندر دریایی است. این واقعیت ساده بیش از آن چیزی است که بسیاری از افرادی که با شهر آشنا نیستند، می‌توانند بفهمند.

موقعیت آن به عنوان یک بندر به آن فرصتی برای رشد داد. لیورپول را به مرکز تجارت بسیار مشکوک تبدیل کرد. این به شهر یک زمینه اقتصادی پایدار داد. این امر منجر به بمباران شهر در طول جنگ جهانی دوم شد و همچنان تأثیر زیادی بر اقتصاد و شخصیت شهر دارد. موزه اقیانوس پیمای مرسی ساید، که مستقیماً در بارانداز آلبرت قرار دارد، رابطه شهر را با صنعت اقیانوس‌پیما زنده می‌کند و همه آن را با چهار آرد از نشانه‌های شگفت‌انگیز در چارچوب قرار می‌دهد.

اگر می خواهید لیورپول را درک کنید، اینجا مکانی عالی برای شروع است.

موزه بین المللی برده داری لیورپول یک شهر مترقی و رو به جلو است. در واقع، در سال 08 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا نامگذاری شد. اما هرگز چنین نبوده است. برای بیش از پنجاه سال، لیورپول مرکز اصلی تجارت بین المللی برده بود. از دهه 1750 تا اوایل دهه 1800، هزاران قایق از بندر لیورپول با محصولات انسانی به بردگی بازدید و ترک کردند.

موزه بین المللی برده داری هم به نقش لیورپول در این فصل تاریک تاریخ جهان و هم به شیوه های برده داری و تجارت برده نگاهی طولانی و جدی دارد. هر کسی که علاقه واقعی به تاریخ و/یا حفاظت انسانی تحت قانون داشته باشد، هنگام بازدید از این موزه لیورپول مسحور خواهد شد. این یک تجربه هوشیار، اما در نهایت تفکر برانگیز و نشاط‌آور است.

با این حال، تاریخ همیشه موضوع محرک های اقتصادی کلیدی و رفتارهای پشیمان کننده نیست. گاهی اوقات یک جشن کوچک لازم است. این چیزی است که The Beatles Story ارائه می دهد.

The Beatles Story یک موزه شگفت‌آور بزرگ و جامع در لیورپول است که به بازگویی و جشن گرفتن داستان پسران مورد علاقه شهر – بیتلز – اختصاص دارد. این برای هر طرفدار بیتلز یا به طور کلی موسیقی ضروری است. Fab Four مشهورترین حرکت لیورپول است و همچنان منبع تعطیلات حیاتی و افتخار برای شهر است. داستان بیتلز یک مکمل عالی برای برنامه سفر هر توریستی است. هیچ طرفدار جان، جان، جورج و رینگو نباید حتی به سفر به لیورپول فکر کند بدون اینکه داستان بیتلز را در برنامه‌های تعطیلات خود قرار دهد.

این سه گزینه موزه لیورپول کار فوق العاده ای را برای ثبت تاریخ شهر و طبیعت آن انجام می دهند. آنها چیزهایی را ارائه می دهند که فقط می توانید در لیورپول ببینید.

Previous post Lower your costs Concerning Beverages Directions for the purpose of Juicers Free of Bringing down Good
Next post How to Win the Lottery Jackpot – Some Tips to Help You Increase Your Chances of Hitting the Jackpot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *